قوانین

قوانین و مقررات *

کلیه محصولات این سایت تا ۶ ماه ضمانت تعویض ناشی از علل مربوط خواهند داشت..
– استفاده و خرید از كالاهای این فروشگاه به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.
– توجه داشته باشید كه ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن كامل كلیه شرایط و قوانین فروشگاه آنلاین می باشد.
قوانین عمومی*
– كلیه اصول و روش های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الكترونیك و قانون حمایت از مصرف كننده است .
– كاربر (مشتری محترم) موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. درصورتی كه در قوانین درج شده و شیوه عملكرد فروشگاه آنلاین تغییری در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شماتوافق می كنید كه استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. .
تعریف مشتری یا كاربر*
مشتری یا كاربر به شخصی گفته می شود كه با درج اطلاعات صحیح خود در فرم ثبت نام سایت ، به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات سایت فروشگاه اقدام نماید .
سیاست های رعایت حریم شخصی*
فروشگاه آنلاین به اطلاعات خصوصی اشخاص كه از خدمات سایت استفاده می كنند احترام گذاشته و از آن محافظت می كند . این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می كند و در این راستا تكنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید . در واقع شما با استفاده از این فروشگاه ،‌رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید .
تبلیغات و لینك ها*
لینك هایی به سایت های دیگر و یا تبلیغات مراكز دیگر در سایت فروشگاه آنلاین  ممكن است قرار گیرد . این سایت ها تحت كنترل ما نبوده و فروشگاه آنلاین هیچ مسئولیتی در قبال محتویات این سایت ها ندارد .
این فروشگاه ، این لینك ها را برای سهولت دسترسی شما فراهم كرده است و وجود هریك از آنها ، به معنی تأیید یا هرنوع ارتباط ما با اداره كنندگان آنها نیست .
قیمت گذاری*
سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف كننده است.
در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری ، اگر سفارش قابل تحویل نباشد ، فروشگاه آنلاین  موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید. .
هزینه های بسته بندی ارسال ، بیمه حمل كالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود .
قوه قهریه*
تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .
ارتباط الكترونیكی*
زمانی كه شما سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می كنید و یا به ما ایمیل می زنید این ارتباطات بصورت الكترونیكی انجام می شود و شما موافقت می كنید كه فروشگاه آنلاین  بصورت الكترونیكی ( از طریق پست الكترونیكی ، سرویس پیام كوتاه و سایر سرویس های الكترونیكی ) به درخواست شما پاسخ دهد.